Body: 

Używany sprzęt na gwarancji

Używane produkty Life Fitness na gwarancji zostały kompletnie przeprojektowane, dzięki czemu zachowały wysoką jakość, jakiej sektor fitness oczekuje od produktów Life Fitness. W wyniku tych działań konsument otrzymuje używany produkt na gwarancji, który wygląda i działa jak nowy.

Image: 
Life Fitness Gym Workout With Cardio Equipments
Body: 

Demontaż i diagnoza Każdy produkt zwrócony firmie Life Fitness jest całkowicie demontowany, a następnie poddawany starannej inspekcji obejmującej kontrolę wielopunktową (ponad 20), realizowanej przez naszych certyfikowanych techników

Usuwanie powłok lakierniczych i czyszczenie Stalowa rama sprzętu jest szlifowana, a z innych istotnych części usuwany jest brud.

Naprawa silnika i części Silnik jest starannie sprawdzany, czyszczony i smarowany. Wszelkie zużyte części są wymieniane na certyfikowane części firmy Life Fitness.

Malowanie proszkowe Oczyszczona stalowa rama jest malowana proszkowo, aby zwiększyć jej wytrzymałość i sprawić, że będzie wyglądać jak nowa.

Ponowny montaż i testowanie Po dokładnym sprawdzeniu, wyczyszczeniu i wymianie części całe urządzenie jest ponownie montowane. Następnie jest poddawane rygorystycznym testom, aby upewnić się, że jest gotowe do przekazania kolejnemu użytkownikowi.

Body: 

GWARANCJA

Firma Life Fitness udziela gwarancji na używane produkty. Każdy produkt jest objęty roczną gwarancją na części elektryczne i mechaniczne.

Body: 

OBEJRZYJ

Obudowa: 

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?