GM-016-14-LFAHeader.jpg
Image: 
Life Fitness Academy Trainer

Title: 
Czym się zajmujemy

Body: 

Life Fitness Academy (LFA) świadczy na całym świecie wyjątkowe, ujednolicone usługi edukacyjne z zakresu fitnessu, akredytowane przez międzynarodowe organizacje. Pragniemy, aby Life Fitness nadal była najchętniej wybieraną firmą w branży ze względu na wysoką jakość produktów i edukacji.

W trosce o zadowolenie klientów firmy Life Fitness akademia LFA oferuje szeroką gamę produktów edukacyjnych, w tym szkolenia na żywo, internetowe oraz na żądanie.

Life Fitness angażuje się w działania obejmujące rozwijanie produktów i nieustanne wprowadzanie innowacji. Akademia LFA ma także na celu opracowywać i zapewniać najnowocześniejszą, atrakcyjną ofertę edukacyjną za pośrednictwem wyjątkowej, globalnej sieci trenerów, którzy służą swoim doświadczeniem z zakresu każdego produktu.

Produkty firm Life Fitness i Hammer Strength pomagają w nawiązywaniu pomyślnej współpracy z naszymi klientami. Akademia LFA osiąga podobne rezultaty poprzez edukację, a także dąży do rozwijania wartościowej, prawdziwie partnerskiej współpracy, dzięki czemu klienci oraz osoby ćwiczące osiągają założone cele. 

Title: 
prywatny login

Body: 

Jeśli masz prywatny login do witryny Life Fitness Academy, możesz zalogować się i uzyskać dostęp do niej z tego miejsca.

Title: 
skontaktuj się z nami

Body: 

Zachęcamy do przesyłania do nas wszelkich pytań na temat akademii Life Fitness.

Title: 
połącz

Body: 

Poniżej znajdują się przydatne linki, które mogą przyciągnąć Twoją uwagę.
YouTube — biblioteka ćwiczeń  ›

CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?