GM-016-14-LFAHeader.jpg
Life Fitness Academy Trainer

Czym się zajmujemy

Life Fitness Academy (LFA) świadczy na całym świecie wyjątkowe, ujednolicone usługi edukacyjne z zakresu fitnessu, akredytowane przez międzynarodowe organizacje. Pragniemy, aby Life Fitness nadal była najchętniej wybieraną firmą w branży ze względu na wysoką jakość produktów i edukacji.

W trosce o zadowolenie klientów firmy Life Fitness akademia LFA oferuje szeroką gamę produktów edukacyjnych, w tym szkolenia na żywo, internetowe oraz na żądanie.

Life Fitness angażuje się w działania obejmujące rozwijanie produktów i nieustanne wprowadzanie innowacji. Akademia LFA ma także na celu opracowywać i zapewniać najnowocześniejszą, atrakcyjną ofertę edukacyjną za pośrednictwem wyjątkowej, globalnej sieci trenerów, którzy służą swoim doświadczeniem z zakresu każdego produktu.

Produkty firm Life Fitness i Hammer Strength pomagają w nawiązywaniu pomyślnej współpracy z naszymi klientami. Akademia LFA osiąga podobne rezultaty poprzez edukację, a także dąży do rozwijania wartościowej, prawdziwie partnerskiej współpracy, dzięki czemu klienci oraz osoby ćwiczące osiągają założone cele. 

prywatny login

Jeśli masz prywatny login do witryny Life Fitness Academy, możesz zalogować się i uzyskać dostęp do niej z tego miejsca.

skontaktuj się z nami

Zachęcamy do przesyłania do nas wszelkich pytań na temat akademii Life Fitness.

połącz

Poniżej znajdują się przydatne linki, które mogą przyciągnąć Twoją uwagę.
YouTube — biblioteka ćwiczeń  ›

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?