Background Image: 
Life Fitness Logo
Body: 

Historia firmy Life Fitness


Od ponad 45 lat firma Life Fitness angażuje się w opracowywanie kompleksowych rozwiązań dla klubów fitness oraz użytkowników końcowych. Nasza misja polegająca na mobilizowaniu do aktywności fizycznej, zaczęła się od pierwszego roweru stacjonarnego Lifecycle. Kontynuujemy ją oferujące największe portfolio produktów fitness, obejmujące urządzenia cardio i siłowe oraz do treningu grupowego.

Body: 

Wczoraj i dziś

Fitness bardzo zmienił swoje oblicze w ciągu ostatnich kilku dekad. Wraz z nim ewoluowała również firma Life Fitness. Zmieniają się mody i trendy, ale Life Fitness wciąż realizuje swoją misję zachęcania ludzi do prowadzenia aktywnego życia.

Body: 

ŻYCIE W RUCHU

Misją firmy Life Fitness jest opracowywanie rozwiązań, które sprawią, że ludzie na całym świecie będą aktywni. Dlatego sami o to dbamy. Cała kultura organizacyjna w Life Fitness skupia się wokół naszych produktów — aktywności fizycznej i zdrowym stylu życia. W naszej siedzibie niedaleko Chicago i 9 oddzialach na całym świecie torby treningowe to widok równie powszechny co kubki z kawą. Nasz showroom to tętniąca życiem siłownia dla pracowników a dodające energii ćwiczenia grupowe są ważną częścią codziennej rutyny.


Najlepszy sposób na gruntowne poznanie naszych produktów to regularny trening. Wsparcie w prowadzeniu zdrowszego trybu życia to nasz cel, a realizujemy go konsekwentnie począwszy od własnych pracowników.

Image: 
Life Fitness Bag and Brand Stretching
Image: 
Hands Tossing Ball in Movement
Image: 
In Movement
Image: 
Brunswick Logo
Body: 

Life Fitness należy do Brunswick Corporation. Firma rozpoczęła działalność w 1845 jako warsztat stolarski, a teraz jest właścicielem najlepszych światowych marek w branży morskiej, treningowej i bilardowej.

Bogate dziedzictwo oraz marki odnoszące sukcesy odzwierciedla zaangażowanie firmy Brunswick w tworzenie najlepszych produktów dla klientów i branż, w których działa.

Image: 
Life Fitness Brand Thoughtful Design Innovation Flexstrider
Image: 
Life Fitness Customers
CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?