Icon: 
SCIFIT Brand logo
Body: 

SPRZĘT DO RZEŹBIENIA SYLWETKI, KTÓRY WZMACNIA LUDZI

www.scifit.com

Image: 

Title: 
HISTORIA MARKI SCIFIT

Body: 

Gdy firma SCIFIT rozpoczęła działalność w 1987 r., wiele firm produkowało sprzęt fitness dla osób, które są już sprawne fizycznie. Firma SCIFIT zadała pytanie: "A co z innymi?" Pomyślano wówczas o osobach z urazami, paraliżem lub walczących z chorobą. Zastanawiano się nad osobami słabymi, o niskiej wytrzymałości lub ograniczonym zakresie ruchu. Zdecydowano wówczas, że można im pomóc w zupełnie nowy sposób.

Wiele osób nie pasuje do tradycyjnego wyobrażenia o aktywności fitness. Dlatego też firma SCIFIT przetarła nowy szlak dla produktów i programów do ćwiczeń. Jej produkty zostały dobrze przyjęte przez fizjoterapeutów, specjalistów w zakresie rehabilitacji kardiologicznej, koordynatorów aktywności osób starszych, szpitalnych kierowników ds. zdrowia, nauczycieli wychowania fizycznego i instruktorów ćwiczeń adaptacyjnych. Ci specjaliści pomogli w kształtowaniu produktów marki SCIFIT. Po upływie niemalże 30 lat, gdy z produktów marki SCIFIT skorzystały już miliony użytkowników, firmą nadal kieruje ta sama chęć pomagania ludziom w zdobywaniu i utrzymywaniu sprawności.

Title: 
RÓŻNICA

Body: 

Dostępność jest kluczowa. Sprzęt SCIFIT ułatwia ludziom w każdym wieku i o różnej sprawności rozpoczęcie aktywności fizycznej, utrzymanie motywacji i widoczne rezultaty.

Title: 
MISJA

Body: 

Pomaganie ludziom. Firma SCIFIT ma zaszczyt dostarczać przyrządy pomagające ludziom w poprawie jakości życia.

Title: 
PARTNERSTWO

Body: 

Firma SCIFIT pomaga klubom fitness znalezienie sprzętu odpowiedniego do specyficznych potrzeb oraz dla osób, którym mają służyć.

Image: 
Life Fitness SCIFIT Treadmills

Title: 
RECEPTA NA POSTĘP

Body: 

Firma SCIFIT tworzy sprzęt, który wzmacnia ludzi. Niezależnie od tego, czy ktoś jest w trakcie rekonwalescencji po zawale serca, w trakcie rehabilitacji po urazie kolana, czy też ćwiczy po raz pierwszy — produkty SCIFIT zachęcają ludzi do osiągania celów i poprawy jakości życia.

Obudowa: 

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?