Body: 

Rynki

Firma Life Fitness łączy duży, zróżnicowany pakiet produktów z konsultacjami ekspertów, pomagając każdemu klubowi opracować rozwiązanie idealnie dostosowane do rodzaju oferowanej aktywności.

Image: 
Active Aging

Title: 
Aktywni seniorzy

Body: 

Przewiduje się, że do roku 2050 liczba starszych osób przekroczy 1,5 miliarda. Firma Life Fitness dysponuje rozwiązaniami wellness, które pomagają dbać o zachowanie aktywności i zdrowia niezależnie od wieku.

Image: 
Hammer Strength HD Elite Showcase

Title: 
Sport wyczynowy

Body: 

Skuteczność profesjonalnych drużyn sportowych oraz sportowców na boisku, czy na stadionie, okupiona jest ciężką pracą. Marki Life Fitness i Hammer Strength cieszą się zaufaniem ośrodków treningowych, w których przygotowują się najlepsi sportowcy na świecie.

Image: 
Hammer Strength HD Elite College Recreation Dominican University

Title: 
Sport akademicki

Body: 

Dynamicznie rozwijające się ośrodki sportowe pomaga przyciągnąć studentów, budować aktywną społeczność i poprawić stan zdrowia mieszkańców kampusu.

Image: 
Hammer Strength HD Elite in Gym

Title: 
Ratownictwo medyczne

Body: 

Gdy gotowość do działania gwarantuje przetrwanie, Life Fitness pozwala osobom, które są na linii frontu i ratują życie,  utrzymać  sprawność, siłę i wytrzymałość.

Image: 
Life Fitness Elevation Series Treadmills in Health Club

Title: 
Kluby fitness

Body: 

Firmy Life Fitness i Hammer Strength dostarczają produkty i narzędzia, dzięki którym kluby fitness mogą się wyróżnić, oferując efektywne opcje dla każdego.

Image: 
Hammer Strength HD Elite Golf in Gym

Title: 
Golf

Body: 

Klub fitness w ekskluzywnym ośrodku sportowym generuje przychody i daje jego członkom możliwość trenowania, nawet gdy pogoda nie dopisuje.

Image: 
Life Fitness Elevation Series in Gym

Title: 
Hotele i SPA

Body: 

W każdym obiekcie — niezależnym hotelu, międzynarodowej sieci, dużym lub małym — podróżni doceniają dostęp do profesjonalnej strefy fitness.

Image: 
Life Fitness Markets We Serve - Millitary and Government

Title: 
Bazy wojskowe i jednostki specjalne

Body: 

Sprzęt do treningu aerobowego i siłowego dla najbardziej wytrzymałych użytkowników i na najtrudniejsze warunki; członkowie jednostek militarnych i elit rządowych.

Image: 
Life Fitness Multi Unit Residential

Title: 
Budynki wielomieszkaniowe

Body: 

Firma Life Fitness pomaga opracować rozwiązanie dostosowane do wymogów placówki, przynoszące korzyści społeczności oraz zachęcające kolejnych członków do skorzystania z jej oferty.

Image: 
Office Fitness with Life Fitness Insignia Series

Title: 
Fitness korporacyjny

Body: 

Zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i w małych firmach odpowiednia konfiguracja sprzętu przyciąga najbardziej utalentowane osoby i zwiększa satysfakcję pracowników, podnosząc ich wydajność.

Image: 
Life Fitness Elevation Series in YMCA

Title: 
Organizacja YMCA

Body: 

Firma Life Fitness i YMCA nawiązały współpracę, ponieważ chcą pomagać ludziom żyć coraz zdrowiej. Firma Life Fitness pomaga każdemu klubowi fitness budować własną tożsamość.

Image: 
Life Fitness Consumer Strength Equipment
Image: 
Equipment Detail Image
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?