Hammer Strength HD Elite Racks

Lekkoatletyka

Budowanie siły na boisku wymaga wytrzymałych rozwiązań. Ty dbasz o pozyskanie talentów — my wspieramy Cię, zapewniając wytrzymały sprzęt, który pracuje tak ciężko jak Ty. Firmy Life Fitness oraz Hammer Strength zapewniają wyjątkowo wytrzymały sprzęt, najnowocześniejsze innowacje i, co najważniejsze, wyniki. Zawsze dotrzymamy Ci kroku, nawet podczas intensywnych treningów dwa razy dziennie czy meczów.

Did you know?

100%

wszystkich zawodowych drużyn futbolowych i baseballowych korzysta ze sprzętu firm Life Fitness i Hammer Strength

29/30

drużyn NBA korzysta ze sprzętu firmy Hammer Strength

24/30

drużyn NHL wykorzystuje produkty Hammer Strength

Did you know?

Czy wiesz, że…?

100% zawodowych drużyn futbolowych i baseballowych, 97% zawodowych drużyn koszykarskich i 24 zawodowe zespoły hokejowe korzystają ze sprzętu firm Life Fitness i Hammer Strength.

Z produktów Life Fitness Hammer Strength korzystają najlepsi. Zdeterminowani lekkoatleci i zwycięskie drużyny muszą ciężko pracować, dlatego potrzebują wymagającego sprzętu, który wytrzyma tempo ich treningów.

Gdy chcesz odnieść sukces, gdy przygotowujesz się do pięknego rzutu, żeby zdobyć punkt, czy do biegu podczas dziewiątej zmiany, firmy Life Fitness i Hammer Strength pomagają Ci trenować intensywnie, aby osiągnąć zamierzony cel.

What we deliver

jak to zapewniamy

Innowacja z wykorzystaniem Flak Jacket  

Każdy mięsień to narzędzie, które należy wzmacniać z każdym dniem. Produkty firmy Hammer Strength zapewniają bezpieczeństwo teraz i w przyszłości. Oprócz naszej podstawowej kolekcji ławek, klatek do ćwiczeń, sprzętu do treningu siłowego i sprzętu izotonicznego zaprojektowaliśmy innowacyjną klatkę typu Rack HD Elite, To najbardziej wytrzymała linia klatek firmy Hammer Strength, zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić różnorodne opcje dostosowania i doskonałe wyniki podczas treningów grupowych.

Wytrzymałość przy dużej liczbie trenujących

Praca z lekkoatletami oznacza dużą liczbę kroków, powtórzeń i osób. Podstawą funkcjonowania planu firm Life Fitness i Hammer Strength obejmującego te środowiska, w których ćwiczy wiele osób od podstaw i których cechą musi być wytrzymałość, jest nasz sprzęt. Jesteśmy przygotowani na długotrwały wysiłek. 

Hammer Strength Plate Loaded in Tremont Athletic Club

Jak to zapewniamy

Nasz sprzęt do treningu siłowego, Ground Base oraz MTS , odwzorowuje naturalny ruch ciała, zapewnia możliwość ruchu rozbieżnego i zbieżnego oraz umożliwia niezależną pracę ramion w celu różnicowania siły oporu i zakresu wyprostu. 

Ekstremalne testy

Przeprowadzając rygorystyczne testy, poddajemy nasze produkty obciążeniom przekraczającym standardowe zastosowanie, dzięki czemu sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Urządzenia firm Life Fitness i Hammer Strength są tak zaprojektowane, aby wytrzymać próbę czasu. Dokładamy starań, aby każdy produkt był w stanie sprostać wymogom najbardziej wymagających treningów.

Life Fitness Male Exerciser in SYNRGY 360

WSKAKUJ DO GRY

Nie możemy zagwarantować wygranej, jednak firmy Life Fitness i Hammer Strength przetarły szlaki na sam szczyt. Nasze wytrzymałe i innowacyjne rozwiązania, a także rezultaty mówią same za siebie. Czas zadbać o sprzęt, aby przygotować lekkoatletów na ważny moment  — dzień rozgrywek.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?