Image: 

Title: 
Rekreacja na uczelni

Body: 

Uniwersytety, które w swojej ofercie mają konkurencyjne programy sportowe oraz dynamicznie rozwijające się centra fitnessu, przyciągają więcej studentów, pomagają utrzymać dobrą kondycję i tworzą środowiska aktywnej fizycznie młodzieży. Posiadanie najlepszego na świecie sprzętu pozwala wyrzeźbić wspaniałą sylwetkę.

Image: 
Image: 
Life Fitness Connect Global Markets

Title: 
CO ZAPEWNIAMY

Body: 
NAJWYŻSZEJ KLASY PRODUKTY I ZAANGAŻOWANIE STUDENTÓW 

Wysokiej jakości sprzęt zachęca studentów do regularnego uczęszczania na siłownię. Nasza seria maszyn do ćwiczeń cardio Elevation Series, ławki i stojaki Hammer Strength, konstrukcja do treningu grupowego SYNRGY360 oraz wyselekcjonowane maszyny Insignia Series na pewno spotkają się z jednomyślną pozytywną reakcją ze strony studentów, a cały ośrodek zostanie okrzyknięty centrum kampusu.

Łatwe zarządzanie obiektem 

dzięki aplikacji

LFconnect, która wykorzystuje wiodącą na rynku technologię chmury. Aplikacja jest przeznaczona dla uniwersytetów, które chcą mieć możliwość zindywidualizowanego zarządzania i dostosowywania środowiska treningowego. Dzięki niej oraz połączonym z nią konsolom możliwe jest monitorowanie użycia produktów oraz organizowanie treningów na terenie całego kampusu.

Image: 
Life Fitness Recumbents College Recreation

Title: 
JAK TO ZAPEWNIAMY

Body: 
SKUTECZNA REKRUTACJA

Uniwersytety konkurują teraz o studentów, a posiadanie centrum fitnessu na kampusie może być decydującym czynnikiem podczas wyboru uczelni. Badania pokazują, że 30% przyszłych studentów decyzję o studiowaniu na danej uczelni podejmuje, biorąc pod uwagę to, jak wygląda centrum fitnessu i rekreacji. 

LIFE FITNESS JOURNEY

Program Life Fitness Journey łączy ludzi, przestrzeń i sprzęt, tak by zapewnić wspaniałe środowisko treningowe. Dzięki zróżnicowanej ofercie, ciekawemu środowisku, funkcji monitorowania postępów i zorientowaniu na relacje międzyludzkie program Life Fitness Journey motywuje ćwiczących i sprawia, że nie przestają ćwiczyć.

Image: 
Service Repair Technician

Title: 
ABY UZYSKAĆ POMOC, WYSTARCZY KLIKNĄĆ

Body: 

Ten program pomaga stworzyć obiekt, który zapewni sukces uczelni pod każdym względem. Nasza międzynarodowa sieć zapewnia obsługę przedsprzedażową i posprzedażową, doskonałe wsparcie techniczne oraz sklep online, w którym można zamówić części. W samym USA mamy 26 przedstawicieli wsparcia technicznego i grupę techników. Pomaganie studentom w prowadzeniu zdrowego stylu życia to dla nas priorytet.

Polecane produkty

Image: 
Performance of Life Fitness Synrgy 360
Image: 
Life Fitness Insignia Series
Image: 
Life Fitness Elevation Series
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?