Life Fitness Markets We Serve - Golf Market

Ekskluzywne kluby golfowe

słyną z prestiżu, powagi i zielonych połaci. Obecnie uczą się poszerzać swój zasięg poza pasy do dołków, wchodząc w branżę fitness. Tendencja do organizowania dołączonych siłowni w ekskluzywnych ośrodkach sportowych stanowi dla ich szefów możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy i szansę na zatrzymanie członków w klubie także wtedy, kiedy nie grają w golfa. Zapisz się, klikając poniżej, aby uzyskać najnowsze informacje i wnioski.

Life Fitness Equipment in Gym
Titleist Performance Institute
TITLEIST PERFORMANCE INSTITUTE (TPI)

Informacje: Firma Life Fitness podjęła wyłączną współpracę partnerską z Titleist Performance Institute, dzięki której nowe możliwości zyskują zarówno ekskluzywne ośrodki sportowe, jak i ich członkowie. Trenerzy z TPI przeprowadzają oceny, konstruują programy i zapewniają praktyczną pomoc korekcyjną, poprawiając umiejętności golfistów i podnosząc poziom klubu.

Korzyści dla klubu: Trener z certyfikatem TPI w klubie zwiększa przychody z treningów indywidualnych, przyciąga nowych członków, a aktualnym członkom daje powody, aby spędzali w klubie więcej czasu.

Korzyści dla członków: Trenerzy z certyfikatem TPI mają wiedzę na temat mechaniki uderzeń golfowych, więc specjalistyczna opieka z ich strony poprawia wyniki osiągane na polu golfowym. Członkowie zyskują na gibkości, równowadze i sile, co przekłada się na mniejszą liczbę uderzeń potrzebnych do zaliczenia dołka. Dzięki TPI członkowie notują poprawę zarówno zdrowia, jak i umiejętności sportowych.

SPRAWY DO OMÓWIENIA

DOŁĄCZONA SIŁOWNIA: Firma Life Fitness poleca "dołączone siłownie" większości ekskluzywnych ośrodków sportowych, ponieważ są one nastawione na treningi dla wszystkich, odpowiadają potrzebom związanym z całorocznymi programami treningowymi dla golfistów i są wyposażone w zestawy sprzętu odpowiednie dla innych dyscyplin uprawianych w ekskluzywnych ośrodkach sportowych, takich jak tenis czy pływanie. Szeroka oferta zachęca członków do korzystania z ćwiczeń fitness, a dla wielu stanowi impuls do rezygnacji z członkostwa w innych klubach fitness.

PROGRAMY GOLFOWE DLA JUNIORÓW: Obiektom adresującym swoją ofertę do rodzin firma Life Fitness oferuje doradztwo w zakresie planowania i wdrażania programów golfowych dla juniorów, jak również sprzęt potrzebny do realizacji celów.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?