Image: 
Health Club Floor with Life Fitness Equipment
Body: 

Kluby fitness

Firmy Life Fitness i Hammer Strength mają pewność, że wyposażenie w najlepsze urządzenia do ćwiczeń aerobowych i siłowych przyciąga osoby trenujące do klubu, i to na trwałe. Firmy Life Fitness i Hammer Strength wyznaczają standardy w branży klubów fitness i dysponują odpowiednimi innowacyjnymi rozwiązaniami, strategią, umiejętnością indywidualnego podejścia oraz trwałością, aby radykalnie podnieść poziom każdego obiektu. Zapisz się, klikając poniżej, aby uzyskać najnowsze informacje i nowości.

Image: 
Life Fitness SYNRGY Strength in Health Clubs
Image: 
Life Fitness Elevation Series Treadmill in Health Club

Title: 
CO ZAPEWNIAMY

Body: 
Produkty najwyższej klasy

Odnoszący klub fitness dba o lojalność klientów poprzez najwyższej klasy programy i produkty. Dzięki firmom Life Fitness i Hammer Strength członkowie klubu mają możliwość korzystania z najlepszego sprzętu na świecie, a obiekt staje się miejscem, w którym każdy chciałby być.

Intuicyjne ZARZĄDZANIE OBIEKTEM

LFconnect to wiodąca technologia cyfrowa dla klubów fitness, które chcą mieć możliwość zindywidualizowanego zarządzania i dostosowywania środowiska treningowego. Aplikacja LFconnect i tabletowe konsole Discover zapewniają dostęp do danych statystycznych dotyczących wykorzystania sprzętu i umożliwiają stworzenie logo widocznego na ekranie powitalnym oraz treningów, a nawet organizowanie autorskich treningów w obiekcie.

Image: 
Life Fitness Cardio Equipment in Health Clubs

Title: 
JAK TO ZAPEWNIAMY

Body: 

Trening w małych grupach

SYNRGY360 to nie tylko pionierskie rozwiązanie w dziedzinie treningów w grupach, to pełnoprofilowy ośrodek ćwiczeniowy i źródło energii. Uatrakcyjnia obiekt i stanowi dla wszystkich członków efektywną i atrakcyjną opcję treningową.

Koncepcja firmy Life Fitness

Fachowe łączenie ludzi, przestrzeni i sprzętu w celu utworzenia wspaniałego środowiska treningowego, które przyciągnie nowe osoby i zachęci aktualnych członków do regularnych odwiedzin. Dzięki takiemu podejściu podczas projektowania, planowania i tworzenia atmosfery obiektu powstaje dynamiczne środowisko, które zapewnia doskonałe wrażenia. Dzięki zróżnicowanej ofercie, ciekawemu środowisku, funkcji monitorowania postępów i zorientowaniu na relacje międzyludzkie program Life Fitness Journey motywuje ćwiczących i sprawia, że nie przestają ćwiczyć.

Image: 
Hammer Strength Equipment in Health Clubs
Body: 
POŁĄCZENIE HAMMER STRENGTH

Eksperci od treningów i weterani treningu siłowego dobrze znają markę Hammer Strength. Cieszy się ona zaufaniem osób zajmujących się treningiem siłowym w większości programów fizycznego przygotowania dla zawodowców i studentów. Hammer Strength to najbardziej wytrzymałe, niezawodne i uznane produkty na rynku.

ABY UZYSKAĆ POMOC, WYSTARCZY KLIKNĄĆ 

Firma Life Fitness pomaga stworzyć obiekt, który zapewni sukces klubu fitness pod każdym względem. Nasza międzynarodowa sieć zapewnia doskonałe wsparcie techniczne oraz sklep online, w którym można zamówić części. Tylko w USA mamy 26 przedstawicieli wsparcia technicznego i flotę techników, dzięki którym w klubach nigdy nie ma przestojów.

Polecane produkty

Image: 
Life Fitness Insignia Series
Image: 
Life Fitness Synrgy 360 Performance
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?