Image: 
Military Hero
Body: 

Jednostki wojskowe i federalne

Odległe lokalizacje. Nietypowe wykorzystanie przestrzeni. Najtwardsi ludzie na ziemi zmagający się z nieprzyjaznym terenem i żywiołami podczas codziennych operacji. Podaj poniżej swój adres e-mail, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i szczegółowe informacje.

Image: 
Military in Exercise with Hammer Strength HD Elite
Image: 
Peoples in Workout

Title: 
CO ZAPEWNIAMY

Body: 

NAJWYŻSZA TRWAŁOŚĆ: Firmy Life Fitness i Hammer Strength dokładają wszelkich starań, aby zaoferować swoim klientom najlepsze na rynku produkty do fitnessu. Wiemy, że nasz sprzęt musi działać niezawodnie w różnych miejscach — od obiektów miejskich po odległe bazy operacyjne. Produkty Life Fitness i Hammer Strength są projektowane tak, aby były odporne na oddziaływanie czynników naturalnych, intensywną eksploatację i ciągłe przemieszczanie. Zrobimy, co w naszej mocy, aby pomóc członkom najbardziej elitarnych jednostek w osiągnięciu ich celów.

NAJLEPSZE PRODUKTY DO FITNESSU: Od urządzeń do treningu aerobowego z serii Elevation czy Integrity przez ławki i klatki Hammer Strength po wytrzymałe systemy do treningów grupowych, takie jak HD Elite — w ofercie Life Fitness znajduje się najlepszy sprzęt do fitnessu na świecie. Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań, łatwości użytkowania i trwałości nasze produkty do fitnessu nie mają sobie równych.

Image: 
Military in Dual Adjustable Pulley

Title: 
ROZWIĄZANIA FITNESSOWE

Body: 
Dostosowanie

Kluczowym elementem projektowania centrów fitnessu w odległych lokalizacjach jest uwzględnienie zarówno warunków terenowych, jak i potrzeb osób, dla których są przeznaczone. Life Fitness jako firma o zasięgu globalnym, prowadząca działalność w 120 krajach i realizująca zarówno małe, jak i duże zamówienia, pomaga swoim klientom w tworzeniu rozwiązań optymalnych dla wszystkich zainteresowanych stron.

Ceny zgodne z kryteriami GSA

Life Fitness oferuje produkty w cenach zgodnych z kryteriami GSA oraz spełniające wszelkie dodatkowe wymogi danego klienta. W celu uzyskania listy cen GSA oraz harmonogramu konferencji dotyczących usług należy skontaktować się z naszym przedstawicielem handlowym — telefonicznie pod numerem 800-494-6344 lub  za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na adres militarysales@lifefitness.com.

Image: 
Military Climber
Body: 
EKSTREMALNE TESTY i trwałość

Podczas wielu rygorystycznych testów poddajemy nasze produkty obciążeniom daleko wykraczającym poza normalne użytkowanie. Dzięki temu mamy pewność, że sprawdzą się nawet w najbardziej wymagającym środowisku treningowym. Produkty Life Fitness i Hammer Strength są odporne na przenoszenie, różne warunki użytkowania i oddziaływanie czasu. Nasze testy to gwarancja, że każdy produkt sprosta najbardziej intensywnym treningom w najbardziej wymagających warunkach. 

Przestrzeń nie ma znaczenia

Life Fitness jest w stanie przygotować odpowiedni plan dla każdego budynku — niezależnie od jego wielkości. Już na niespełna 50 metrach kwadratowych możemy stworzyć centrum fitnessu, z którego każdy będzie chciał korzystać. Wystarczy przedstawić nam charakterystykę obiektu, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat oferowanych przez nas usług planowania przestrzeni.

Body: 

"Zespół Life Fitness to dla mnie źródło nieocenionej pomocy. Między innymi właśnie dzięki niemu zostałem serwisantem sprzętu fitness. Wasze usługi, porady i wsparcie nie mają sobie równych."
 

— Braundon Reinhold, MWR FORMAN, FOB LEATHERNECK, DYNCORP/LOGCAPIV, FPO, AE - 09372
Obudowa: 

Polecane produkty

Image: 
Life Fitness Signature Series Functional Trainer Dual Adjustable Pulley
Image: 
Life Fitness Integrity Series Treadmill
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?