Image: 
Life Fitness Corporate Exercise Equipment
Body: 

Fitness dla firm

Praca biurowa sprzyja prowadzeniu siedzącego trybu życia, co może mieć negatywny wpływ na wiele aspektów — od ilości energii i punktualności po efektywność w wykonywaniu zawodowych obowiązków i ogólny stan zdrowia. Z pomocą Life Fitness możesz zmienić swoje biuro w prawdziwe centrum energii pełne zadowolonych, zdrowych, zaangażowanych i produktywnych pracowników. 

Image: 
Corporate Fitness Journey of Elevation and Insignia Series
Body: 

"Każdy dolar zainwestowany w kompleksowe programy może przynieść nawet 6 dolarów oszczędności w wydatkach na opiekę zdrowotną."

— HARVARD BUSINESS REVIEW

Body: 

11%

wyższy przychód za pracownika

Body: 

1,8

raza mniej dni nieobecności na pracownika

Body: 

28%

mniej dni nieobecności na pracownika

Image: 
Women Outdoor Stretching
Body: 

CZY WIESZ, ŻE...?

WYNIKI BADAŃ

Firmy, które wdrożyły skuteczne programy zdrowego stylu życia, odnotowały 11-procentowy wzrost dochodu na pracownika, spadek nieobecności w pracy o 1,8 dnia i zwiększenie zwrotu dla akcjonariuszy o 28%.

REZULTAT

Kultura korporacyjna, która charakteryzuje się aktywną postawą i troską o zdrowie pracowników. Plan biznesowy, który pozwala zwiększyć dochody i zmniejszyć wydatki na opiekę medyczną.

Skuteczny korporacyjny program promocji zdrowego trybu życia wymaga zmiany kultury wewnątrzorganizacyjnej — oferowane przez Life Fitness produkty i usługi planowania mogą być katalizatorem tej zmiany.

Image: 
Life Fitness Corporate Cardio Strength Equipment
Body: 

REALIZACJA

PRZESTRZEŃ NIE MA ZNACZENIA

Jesteśmy w stanie przygotować odpowiedni plan dla każdej firmy. Już na niespełna 50 metrach kwadratowych możemy stworzyć centrum fitnessu, z którego pracownicy będą chętnie korzystać.

PROGRAM LIFE FITNESS JOURNEY

Program Life Fitness Journey umożliwia optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dzięki skupieniu się na użytkowniku podczas projektowania i tworzenia atmosfery obiektu powstaje dynamiczne środowisko, które zapewnia doskonałe wrażenia.

Image: 
Corporate Fitness Market Lifestyle Revolution
Body: 

FITNESSOWA EWOLUCJA

OD CZEGO ZACZĄĆ

Wdrożenie korporacyjnego programu promocji zdrowego trybu życia ma pozytywny wpływ na działalność firmy, jednak wymaga planowania i przyjęcia odpowiedniej strategii. Właściwe połączenie sprzętu, przestrzeni, budżetu i kwestii estetycznych jest niezbędne do stworzenia pracownikom idealnych warunków.

Transformacja środowiska biurowego z dnia na dzień nie jest możliwa. Badania wykazały, że po zapewnieniu dostępu do sprzętu konieczny jest wspólny wysiłek w celu zmiany kultury korporacyjnej. 

Life Fitness wie, co zrobić, aby zdrowie i dobre samopoczucie stały się priorytetami. Techniki ułatwiające wprowadzanie zmian obejmują m.in. programy motywacyjne, programy biegowe dla pracowników i dokładne plany fitnessowe.

Polecane produkty

Image: 
Life Fitness Elevation Series
Image: 
Life Fitness Insignia Series
Image: 
Life Fitness Synrgy 360 Performance
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?