Encore Fitness

ENCORE FITNESS

Moskwa, Rosja

Life Fitness at Encore Fitness

szeroki wybór urządzeń treningowych

Szeroki wybór sprzętu obejmuje HD Elite, półwolne maszyny Hammer Strength z obciążeniem talerzowym i urządzenia do ćwiczeń siłowych serii Insignia. Encore Fitness posiada również urządzenia SYNRGY360XS przeznaczone do treningu grupowego, które spełnią wymagania różnych użytkowników. W obiekcie znajduje się też basen o długości 25 metrów, luksusowe spa oraz siłownia wyposażona w najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania. Członkowie klubu mogą uczestniczyć w ponad 60 różnych zajęciach grupowych.

 

 

Life Fitness at Encore Fitness

INFORMACJE NA TEMAT OBIEKTU

Klub, urządzony w stylu art déco, zajmuje dwa piętra i obejmuje osiem stref tematycznych. Można w nim znaleźć zaawansowane technologicznie rozwiązania marki Life Fitness, a jego powierzchnia liczy aż 3900 m². Strefa cardio zawiera sprzęt serii Elevation z konsolami Discover SE3.

SPRZĘT

„Zajmujemy się wszystkim od początku do końca — od planowania budowy po wyposażenie obiektu w najlepszy sprzęt. Naszym celem jest nie tylko zapewnić naszym klientom jakość, do jakiej są przyzwyczajeni, ale też coś, czego jeszcze nie znają, ale na pewno pokochają”.

 

— Irina Kutina, ZAŁOŻYCIELKA I PREZES ENCORE FITNESS

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?