Icon: 
LSU logo

Title: 
Uniwersytet Stanowy w Luizjanie

Body: 

Strefa treningu siłowego 

Baton Rouge, Louisiana

Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości Chrisa Parenta / LSU Athletics

Image: 
LSU Hammer Strength

Title: 
LSU SZKOLI PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Body: 

Drużyna futbolu amerykańskiego LSU może pochwalić się niemal 800 zwycięstwami i trzema mistrzostwami kraju. Za sukcesem Bayou Bengals stoi coach od treningu siłowego i kondycyjnego Tommy Moffitt. Ten guru treningu siłowego współpracuje z LSU od 2000 roku i przyczynił się do zdobycia przez drużynę mistrzostw kraju w 2003 oraz 2007 roku.

Obecnie ten uznany ekspert od treningu siłowego w kraju nadzoruje jeden z najlepszych ośrodków sportowych w NCAA Division I athletics.

Image: 
Life Fitness equipment at LSU

Title: 
INFORMACJE

Body: 

Latem 2016 roku LSU otworzyło imponujacą strefę do treningu siłowego o powierzchni ponad 4700 metrów kwadratowych, po gruntownej renowacji tego 11-letniego obiektu. Realizacja projektu zajęła niemal trzy lata, ale rezultaty są imponujące.

Znajduje się tam kilka rzędów klatek typu Rack HD Elite Hammer Strength ustawionych według wytycznych Moffitta i wiele maszyn Plate-loaded marki Hammer Strength. Najnowocześniejszy system stereo i niemal 40 telewizorów z płaskimi ekranami pomaga motywować sportowców w czasie treningu.

Sprzęt
Body: 

„Możemy trenować pod kątem wielu dyscyplin sportowych i przyjmować większą liczbę zawodników futbolu amerykańskiego, co pozwala nam na bardziej intensywny trening”.

 

— Tommy Moffit, trener przygotowania siłowego i kondycyjnego /div>
Image: 
Life Fitness Signature Series
Image: 
Life Fitness Integrity Series
CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?