Icon: 
Body: 

ANYTIME FITNESS

Downers Grove, Illinois, USA

Pełna oferta produktów Life Fitness


anytimefitness.com

Body: 

Ponad 4000

CZŁONKÓW

Body: 

3

KLUBY SIECIOWE

Body: 

OD 0 DO 4000

CZŁONKÓW W NIECAŁE 4 LATA

Image: 
Moe Musleh Photo
Body: 

ZMIANA PRACY NIGDY NIE NALEŻY DO PRZYJEMNOŚCI

Gdy bracia Musleh zdecydowali się zrezygnować z branży spożywczej, w której radzili sobie bardzo dobrze, i zostać właścicielami centrum fitness, chcieli jak najbardziej uprościć cały proces. Dzięki produktom Life Fitness przejście miało nad wyraz łagodny przebieg.

W listopadzie 2011 roku duet otworzył swoje pierwsze centrum Anytime Fitness w Winfield w stanie Indiana. Korzystając z pomocy firmy Life Fitness, bracia otworzyli w 2012 roku drugie centrum Anytime Fitness w Dyer w stanie Indiana. Firma rozwijała się dalej, co pozwoliło otworzyć trzeci obiekt w Downers Grove w stanie Illinois w listopadzie 2014 roku. Obecnie bracia są właścicielami trzech działających na zasadzie franszyzy centrów Anytime Fitness, które zrzeszają łącznie ponad 4000 członków.

"Firma Life Fitness pomaga przy kwestiach związanych z układem obiektów, a także przy wyborze niezbędnego wyposażenia i określeniu, z czego można zrezygnować. Zasadniczo, firma pełni rolę cichego wspólnika".

— Moe Musleh

Body: 

"Chcemy mieć pewność, że zapewniamy naszym klientom najlepsze wrażenia — tak samo, zapewnia nam je firma Life Fitness."

— Moe Musleh, ANYTIME FITNESS

Body: 

Image: 
Hammer Strength  Strength Equipment in Anytime Fitness
Body: 

W CZOŁÓWCE

Trzy obiekty Anytime Fitness są wypełnione niemal po brzegi sprzętem marek Life Fitness i Hammer Strength. Członkowie ćwiczą na najnowszym sprzęcie do ćwiczeń aerobowych Elevation Series i korzystają z klatek HD Elite i Insignia Series przeznaczonych do ćwiczeń siłowych. Osobiści trenerzy zachęcają do ćwiczeń w grupach na urządzeniach SYNRGY360 i rowerach Lifecycle GX . 

Image: 
Life Fitness Flexstrider in Anytime Fitness
Body: 

COŚ WIĘCEJ NIŻ SPRZĘT

Nie chodzi wyłącznie o sprzęt. Bracia Musleh wiedzą, jak przykuwać uwagę swoich klientów. Publikują na Facebooku posty z codziennymi treningami, a w określone dni tygodnia oferują darmowe świeże owoce oraz koktajle białkowe. Personel trzech centrów Anytime Fitness zachęca do ćwiczeń i podejmowania wyzwań oraz motywuje osoby ćwiczące.

Image: 
Life Fitness Elevation Series
Image: 
Life Fitness Synrgy 360 Performance
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?