Icon: 
Burn Fitness Image

Title: 
BURN FITNESS

Body: 

Clawson, Michigan, USA
Historie sukcesu

Image: 
Life Fitness BurnFitness Group Training Equipment

Title: 
URZĄDZENIA SYNRGY360 ZAPEWNIAJĄ UROZMAICENIE KLIENTOM CENTRUM BURN FITNESS

Body: 

Aby odnosić sukcesy, klub fitness musi umieć utrzymać zainteresowanie swoich członków na odpowiednim poziomie. Treningi w grupach stanowią cenne źródło zaangażowania dla pewnego popularnego klubu fitness w Michigan.


Mark Dufresne i Alyssa Tushman otworzyli pierwsze centrum Burn Fitness w Rochester Hills w stanie Michigan w 2010 roku, a na początku 2015 roku dodali do niego kolejny obiekt o powierzchni 1400 metrów kwadratowych położony w Clawson w stanie Michigan. Sukces rozszerzenia działalności wymagał odnalezienia niszy na rynku fitness — odpowiedzią na tę potrzebę okazały się intensywne treningi w małych grupach.

Body: 

"Wraz z pojawieniem się wszelkiego rodzaju specjalistycznych klubów — przy czym zmiana ta nie dotyczyła jedynie okolicy,

ale całej branży, i objawiała się między innymi wzrostem popularności systemów SYNRGY — zyskaliśmy możliwość

dywersyfikacji."

 

— Mike Rushford, KIEROWNIK KLUBU

Body: 

Image: 
Showcase Burn Fitness Group Training with SYNRGY 360

Title: 
DODATKOWE PRZYCHODY

Body: 

Centralnym elementem w klubie Burn Fitness w Clawson jest cieszący się dużą popularnością i wzbudzający duży entuzjazm ćwiczących system SYNRGY360, który umożliwia prowadzenie treningów w małych grupach oraz intensywnych treningów interwałowych. Członkowie klubu płacą tygodniowo po 240 dolarów za dwa treningi w grupach realizowane z wykorzystaniem systemu SYNRGY360, przy czym cały cykl trwa 12 tygodni. W każdej sesji uczestniczy od 12 do 14 osób. Kilka sesji jest obsługiwanych przez kilku trenerów. System SYNRGY360 dostarcza klubowi Burn Fitness znaczne dodatkowe przychody.

"Treningi SYNRGY pozwoliły nam znacznie rozszerzyć ofertę kierowaną przez nas do członków klubu."

 

— Mike Rushford, KIEROWNIK KLUBU

Image: 
Showcase Burn Fitness Group Training Post Workout

Title: 
BURN FITNESS

Body: 

Członkowie klubu Burn Fitness uczestniczący w treningach prowadzonych w grupach wzajemnie się motywują i zapewniają sobie odpowiedni poziom zaangażowania. Klub wprowadza dodatkowe zajęcia prowadzone z wykorzystaniem systemu SYNRGY, aby sprostać zapotrzebowaniu na treningi w grupach.

"Jedną z ich wielkich zalet jest atmosfera panująca w zespole. Kibicujemy sobie wzajemnie i współpracujemy ze sobą. Dzięki temu treningi stają się znacznie ciekawsze."

 

— Dudley Wellington, CZŁONEK SPOŁECZNOŚCI KLUBU

Image: 
Showcase Burn Fitness Group Training with LifeCycle GX

Title: 
ZRÓŻNICOWANIE TRENINGÓW

Body: 

Urozmaicenie poprawia jakość treningów w Burn Fitness i sprawia, że nie można się na nich nudzić. Poza treningami z wykorzystaniem systemu SYNRGY istnieją także inne możliwości. Trzy zajęcia na rowerach Lifecycle GX na tydzień także motywują członków klubu.

"Ćwiczenia na rowerach Lifecycle GX charakteryzują się dużym stopniem intensywności, szczególnie, jeśli jest się pod opieką instruktora, który potrafi pokazywać ćwiczącym, że ich granice możliwości da się przesunąć. To czyni treningi jeszcze przyjemniejszymi."

 

— Eric Wills, CZŁONEK KLUBU BURN FITNESS

Image: 
Life Fitness Synrgy 360 Performance
Image: 
Image: 
Life Fitness Elevation Series
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?