Icon: 
Galter Life Center Logo

Title: 
GALTER LIFECENTER

Body: 

Chicago, Illinois, USA

Historie sukcesu

Title: 
5,500

Body: 

CZŁONKÓW W KAŻDYM WIEKU

Title: 
69,000

Body: 

STÓP KW.

Title: 
1,000

Body: 

STÓP KW. WOLNEJ PRZESTRZENI

Image: 
Life Fitness Optima Series Strength Equipment

Title: 
GALTER LIFECENTER TO NIE JEST STANDARDOWY KLUB FITNESS

Body: 

Jest to miejsce ćwiczeń zróżnicowanej ludności zamieszkałej w północnych dzielnicach Chicago. Jest to też pierwsze centrum fitnessu medycznego w Illinois, które służy jako obiekt rehabilitacyjny dla pobliskiego szpitala Swedish Covenant Hospital, a także jest wykorzystywane przez energiczną społeczność aktywnych osób starszych.

Galter LifeCenter potrzebuje sprzętu fitness dla użytkowników każdego typu, więc idealnym rozwiązaniem dla tego ośrodka jest uniwersalny system SYNRGY360. Znajduje się on w centrum obiektu i jest otoczony intensywnie używanym sprzętem do ćwiczeń aerobowych.

"Chcieliśmy mieć jeszcze jedno funkcjonalne miejsce do ćwiczeń". — mówi Francie Habash, dyrektor ds. programów w ośrodku Galter. "Chcieliśmy, aby ćwiczenie było dla wszystkich zabawą i źródłem radości. Naszym celem było również uzyskanie maksymalnej funkcjonalności. Najlepszym wyborem okazał się system SYNRGY ze względu na jego wielkość i wszechstronność."

Body: 

"Chcieliśmy, aby ćwiczenie było dla wszystkich zabawą i źródłem radości. Naszym celem było również uzyskanie maksymalnej funkcjonalności. Wszechstronność systemu SYNRGY360 sprawiła, że był to najlepszy wybór."
 

— Francie Habash, GALTER LIFECENTER

Image: 
gym-group-synergy

Title: 
KTO KORZYSTA Z SYSTEMU SYNRGY360?

Body: 

System SYNRGY360 jest przez cały czas intensywnie używany. Co kilka tygodni odbywają się dochodowe zajęcia dla grup treningowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Intensywne treningi interwałowe przyciągają uczestników zaawansowanych, ćwiczenia na różnych przyrządach o mniejszej intensywności stanowią wprowadzenie do treningu w grupach, a zajęcia odchudzające są idealną ofertą dla szerokiej gamy entuzjastów fitnessu. Jest nawet trening na sucho przeznaczony dla pływaków i triatlonistów.

System stał się również elementem codziennych procedur treningowych dla członków. Niezmiennie duża liczba osób ćwiczących indywidualnie korzysta z trampoliny, pasków TRX i innych elementów systemu SYNRGY360.

"Mogą z niego korzystać ludzie o różnych stopniach sprawności i (z różnych grup wiekowych)". — wyjaśnia Habash. "Trenerzy często z niego korzystają. Można z niego korzystać do spalania tłuszczu, ćwiczeń siłowych, pracy nad gibkością i równowagą, a także umiejętnościami potrzebnymi w codziennym życiu. Wszystkie te rzeczy można robić na jednym systemie, więc pod tym względem jest znakomity."

Image: 
Galter Trainer

Title: 
WZBOGACENIE CENTRUM SPORTU

Body: 

System SYNRGY360 stał się integralną częścią ośrodka Galter LifeCenter. Jest to opcja treningowa służąca jako element centralny w obiekcie, który wzbudza zainteresowanie ofertą Infinity Pass Galter, dodatkową opcją członkostwa, która dale nielimitowany wstęp na wszystkie zajęcia. Habash dodaje: "Wygląda fajnie. Wygląda jak miejsce zabawy. Ludzie (mówią, kiedy go widzą) »o, co to jest«? Dzięki niemu ćwiczenia stają się zabawą, ponieważ zawsze to coś nowego."

Image: 
Life Fitness Synrgy 360 Performance
Image: 
Life Fitness Optima Series
Image: 
Life Fitness Elevation Series
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?