SPORTS WORLD AMSTERDAM

Amsterdam, Holandia
Historie sukcesu

2,800

METRÓW KWADRATOWYCH

3000

CZŁONKÓW

125

AKTYWNY TRENING W GRUPACH

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE DO FITESSU W SPORTS WORLD

Nie zawsze udaje się stworzyć klub fitness tętniący życiem — miejsce odwiedzane z radością i opuszczane z żalem — ale Sports World ma na to sposób. Ten klub w Amsterdamie nie tylko jest dobrze zaprojektowany i zarządzany, ale także nieustannie pracuje nad osiągnięciem równowagi między przyjaznym otoczeniem, doskonałym sprzętem i odpowiednią motywacją.

Sports World Amsterdam Architecture

NIETUZINKOWA ARCHITEKTURA TWORZY MIŁĄ ATMOSFERĘ

Przyjazne podejście zaczyna się od samej siedziby Sports World, nazywanej domem. Budynek charakteryzuje się klasyczną bryłą kostki. Został zbudowany w 1889 r., a zanim został zaadoptowany na potrzeby klubu fitness, był wykorzystywany jako wytwórnia gazu węglowego i mleczarnia.

Sklepiony sufit, surowa cegła i nitowane stalowe belki w połączeniu z dużymi łukowymi oknami tworzą oszczędny, acz przyjazny nastrój.

„Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów. Początkujący, zaawansowani, młodzi, starsi — każdy znajdzie u nas coś dla siebie — od sprzętu do ćwiczeń kardio po Hammer Strength. Pomagamy wszystkim osiągać indywidualne cele”.

— Barry Schreurs, DYREKTOR GENERALNY

Sports World Workouts

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI TRENINGU

Angażowanie osób na różnym poziomie jest łatwe dzięki bogatej ofercie sprzętu do ćwiczeń kardio, możliwości intensywnego treningu interwałowego, strefom do pracy nad wytrzymałością, salom z rowerami treningowymi i do jogi; prowadzimy nawet grupy biegaczy.

Umiejscowienie każdego elementu wyposażenia jest przemyślane. System SYNRGY360 znajduje się na środku dużej sali do ćwiczeń kardio, obok dwóch urządzeń Cybex SPARC, oferujących opcje bardzo intensywnego treningu interwałowego dla użytkowników indywidualnych i grup. Bieżnie, rowery, orbitreki eliptyczne, Arc trainery i urządzenia Row GX znajdują się w wygodnym pomieszczeniu do ćwiczeń kardio obok wyselekcjonowanego sprzętu do ćwiczeń siłowych. Mamy dużą salę przeznaczoną specjalnie na Hammer Strength z obciążeniem talerzowym i obszar z ławkami do ćwiczeń ze swobodnym obciążeniem.

Jeśli komuś nie odpowiadają indywidualne standardowe ćwiczenia w siłowni, może przyłączyć się do jednej ze 125 grup.

„Mamy wielu klientów o różnych potrzebach i możliwościach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby osoby na wszystkich poziomach sprawności mogły znaleźć odpowiednie zajęcia” mówi Barry Schreurs, dyrektor generalny w Sports World. „Zapewniamy najwyższy poziom usług. Klient jest zawsze na pierwszym miejscu!”

Sports World Trainers

SPECJALISTYCZNE KONSULTACJE NA MIEJSCU

Jedenastu trenerów personalnych dba o to, by każda osoba, która do nas przyjdzie, optymalnie spędziła czas. Nasi instruktorzy udzielają indywidualnych porad, jak korzystać z Hammer Strength HD Athletic, omawiają na czym polega trening w małej grupie z systemem SYNRGY360, oferują trening typu wojskowego i mnóstwo innych opcji ćwiczeń.

Instruktorzy wywodzą się z różnych środowisk i specjalizują się w rozmaitych dziedzinach — od kickboxingu po masaż i dietetykę. Także trenerzy personalni w Sports World oferują coś dla każdego.

Sports World Offering

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA WARTOŚĆ DODANĄ

Dobry klub to nie tylko wyciskanie siódmych potów. Fitness to kompleksowa filozofia i Sports World to wie. W nagrodę po ciężkim treningu czekają sauna i łaźnia parowa. Od czasu do czasu w klubie organizowane są spotkania z fizjoterapeutami, którzy pomagają zapobiegać kontuzjom i je leczyć.

Klubowicze mogą także korzystać z porad ekspertów w trybie online. Na stronie internetowej Sports World regularnie publikuje wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania, zmiany stylu życia i pomysły na treningi.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?