Icon: 
St Andrews Logo

Title: 
ST. ANDREW'S FAMILY FITNESS PLUS

Body: 

Charleston, Karolina Południowa, USA
Historie sukcesu

standrewsfitness.com

Body: 

1

NIEUŻYWANY KORT DO RACQUETBALLA

Body: 

10

ZAJĘĆ W TYGODNIU W MAŁYCH GRUPACH

Body: 

2X

WIĘKSZY DOCHÓD Z TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH

Body: 

"Klatki HD Elite to niezwykłe urządzenia. Dzięki nim możemy wyjść poza zwykłe podnoszenie ciężarów i zwiększyć efektywność naszych treningów."
 

— DIANE BETZ, DYREKTOR DS. FITNESSU, ST. ANDREW’S FAMILY FITNESS PLUS

Image: 
StAndrews-Class

Title: 
ST. ANDREW'S FAMILY FITNESS PLUS

Body: 

Nieużywane boisko do racquetballa było idealnym miejscem na treningi w niewielkich grupach, jednak Diane Betz nie była pewna, w jaki sprzęt je wyposażyć.

Trenerka z St. Andrew’s Family Fitness Plus (Charleston, Karolina Południowa) wybrała urządzenia, których większość osób spodziewałaby się raczej w dużych siłowniach dla zawodowców. 

Obudowa: 

Body: 

"Nie mieliśmy miejsca na treningi w małych grupach" — mówi Betz. "Brakowało nam przestrzeni. Potrzebowałam strefy, w której mogłabym prowadzić treningi niewielkich grup."

Image: 

Title: 
REWOLUCYJNE ZMIANY

Body: 

Jedno z pięciu boisk do racquetballa, jakimi dysponuje obiekt, nie było używane, więc Betz postanowiła wyposażyć je w sprzęt niezbędny do tego typu treningów. Jej pierwszym wyborem był system SYNRGY360, jednak ze względu na ograniczoną przestrzeń (niespełna 75 metrów kwadratowych) nie była to najlepsza decyzja.

Przedstawiciel Life Fitness, Forrest Corey, zaproponował interesującą alternatywę — wykorzystanie do treningu w małych grupach klatki Hammer Strength HD Elite. 

Image: 
St Andrews Bat Wing Pullup

Title: 
PONAD OCZEKIWANIA

Body: 

Propozycja Corey'a zaskoczyła Betz, jednak po namyśle postanowiła mu zaufać i wypróbować klatki HD Elite. Decyzja opłaciła się i rozwiązanie doskonale przyjęło się w tym liczącym 3500 członków klubie.

"Klatki HD Elite są naprawdę niezwykłe" — wyjaśnia Betz. "Dzięki nim możemy wyjść poza zwyczajne podnoszenie ciężarów i zwiększyć efektywność naszych treningów. Teraz wszyscy moi klienci mogą korzystać z naszego potencjału. Lubię indywidualne treningi, ale teraz mogę zebrać ich wszystkich razem. Dzięki temu wzajemnie się motywują i funkcjonują jako zespół. Wydaje mi się, że dzięki temu odkryli nowe możliwości."

Image: 
St Andrews Personal Training

Title: 
CZAS PROFITÓW

Body: 

Początkowo werbowanie nowych osób ćwiczących nie zawsze było łatwym zadaniem. W końcu jednak centrum St. Andrew's zaczęło prowadzić coraz więcej sesji treningowych dla małych grup na sprzęcie HD Elite, a dochód placówki z treningów wzrósł dwukrotnie.

"Dosłownie ściągaliśmy ludzi z bieżni i zabieraliśmy ich tutaj" — mówi Betz. "Podchodziliśmy do osób ćwiczących z ciężarami i mówiliśmy im: »mamy tutaj coś znacznie ciekawszego — chodź z nami, a na pewno będziesz się świetnie bawić«. Wszyscy wychodzili uśmiechnięci i zadowoleni".

Image: 
StAndrews-Class

Title: 
ZNACZNY WZROST DOCHODÓW

Body: 

Opłaty, jakie pobiera placówka, wynoszą od 48 dolarów za czterotygodniowy/czterosesyjny program do 144 dolarów za 12 sesji odbywanych w ciągu czterech tygodni. W każdej sesji uczestniczy do 10 osób, co oznacza, że maksymalne wpływy z jednej sesji mogą wynieść 1440 dolarów. W każdym tygodniu St. Andrew's organizuje 10 zajęć, co pozwala uzyskać znaczny wzrost dochodów.

Body: 

"Liczba treningów grupowych już się podwoiła i nadal utrzymuje się tendencja zwyżkowa. Z każdym miesiącem z naszej oferty korzysta coraz więcej osób. Wszyscy wychodzą podekscytowani i wracają na kolejne sesje."
 

— BETZ

Image: 
Hammer Strength HD Elite Group Training
Image: 
Sportspark SuccessStory
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?