Image: 
LFconnect in Insignia Series
Body: 

Maksymalizacja, Wyróżnianie, Angażowanie

Firma Life Fitness rozumie, jak ogromne możliwości daje technologia oraz w jaki sposób obiekty sportowe mogą ją wykorzystać na rzecz rozwoju i budowania swojej działalności. Opracowaliśmy stale rozszerzaną ofertę narzędzi i rozwiązań cyfrowych komunikujących się z urządzeniami Life Fitness, dzięki którym obiekty sportowe mogą poprawiać i maksymalizować swoje wyniki biznesowe, odróżniać się od konkurencji oraz dbać o zaangażowanie osób ćwiczących.

Icon: 
Technology Pillar Maximize
Body: 

MAKSYMALIZUJ

Icon: 
Technology Pillar Differentiate
Body: 

UROZMAICAJ

Icon: 
Engage Icon
Body: 

ANGAŻUJ

Image: 
Body: 

MAKSYMALIZUJ

Szczegółowe dane dotyczące produktu zapewniają kompleksowy plan działania umożliwiający podejmowanie trafnych i ekonomicznych decyzji. Kluczowe jest tworzenie nowych kanałów i możliwości pozyskiwania przychodów za pomocą posiadanego już sprzętu. Dogłębna analiza możliwości wykorzystywania sprzętu zapewnia cenne informacje i wnioski. Zmniejszaj koszty konserwacji i zasilania. Promuj swój własny obiekt.

Body: 

JAK TO DZIAŁA

Jeśli

LFconnect.com pokazuje, że w godzinach od 4:30 do 19:30 prawie wszystkie bieżnie są zajęte, ale za to dostępnych jest kilka orbitreków, rozważ, czy nie warto zastąpić parę bieżni orbitrekami albo przestawić orbitreki bliżej popularnych bieżni.

Image: 
Life Fitness Technology Discover Console Burn Fitness
Body: 

WYRÓŻNIJ SIĘ

Wyróżnianie się to najlepszy sposób na utrzymanie klientów oraz przyciągnie nowych miłośników aktywności fizycznej. Obiekty sportowe oferujące swoim klientom nowoczesną technologię, z której sami korzystają w codziennym życiu, zyskują wyraźną przewagę nad tymi, które tego nie robią.

  • Personalizuj i rozwijaj swoją markę.
  • Komunikuj się ze swoimi klientami i informuj ich na bieżąco — stwórz własną społeczność
JAK TO DZIAŁA

Skorzystaj z elastycznego ekranu głównego konsol Discover, aby stworzyć swoją markę poprzez zaprezentowanie swojego obiektu i logo oraz publikowanie informacji na temat wydarzeń i imprez, aktualności oraz programów, które pomagają w generowaniu dodatkowych przychodów.

Obudowa: 
Image: 
Discover Life Fitness Console
Body: 

ANGAŻUJ

Gdy klienci czują więź ze swoim klubem, używanym sprzętem oraz pozostałymi członkami klubu, spędzają więcej czasu na siłowni. Rozwiązanie Life Fitness zapewniają interakcję, która ułatwia ćwiczącym śledzenie swoich sukcesów sportowych oraz sprawia, że czerpią oni większą radość z czasu spędzanego w obiekcie sportowym. Jeśli klientom uda się osiągnąć swoje cele związane ze zdrowym stylem życia, będą wracać do Twojego obiektu sportowego.

  • Udostępnianie wyników śledzenia treningów/pomaga członkom klubu w osiąganiu swoich sportowych celów
  • Media rozrywkowe takie, jak telewizja, Internet, aplikacje i tym podobne zapewniają stałą motywację osób ćwiczących
JAK TO DZIAŁA

Miłośnicy aktywności fizycznej mogą wykorzystywać znane im aplikacje zewnętrznych dostawców takie, jak Lose It!, RunSocial, SoFit i Runtastic, aby utrzymać motywację i zaangażowanie podczas treningu.

Body: 

70% osób uprawiających aktywność fizyczną wykorzystuje różnego typu urządzenia cyfrowe podczas swoich treningów

 

1/3 osoby ćwiczące przyznaje, że zdecydowałyby się na przeniesienie do obiektu sportowego dysponującego lepszą technologią, jeśli cena i lokalizacja pozostałyby podobne

Obudowa: 

Podłączony sprzęt do ćwiczeń aerobowych

Image: 
Life Fitness Elevation Series
Image: 
Life Fitness Integrity Series
Image: 
CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?