Icon: 
Body: 

PONOWNE WPROWADZENIE RUCHU DO PRACY 

Image: 
IM Offering
Body: 

FIRMA LIFE FITNESS

Marka InMovement®, powstała z wykorzystaniem dziedzictwa firmy Life Fitness® w zakresie biomechaniki i badań nad wpływem ruchu na ludzkie ciało, wprowadza ruch ponownie do biur poprzez przyrządy w miejscu pracy i usługi łączące zdrowe postępowanie z wydajnością. 

Icon: 
Productive Icon
Body: 

WYDAJNE DOBRE SAMOPOCZUCIE

Plagą w miejscach pracy jest obecnie długotrwałe pozostawanie w pozycji siedzącej wpływające niekorzystnie na samopoczucie fizyczne i psychiczne. System InMovement łączy zdrowe postępowanie z wydajnością w sposób prowadzący do osiągnięcia lepszego nastroju, zwiększenia energii i poprawy zdrowia ogólnego — nazywamy to wydajnym dobrym samopoczuciem.

Icon: 
Worktools Icon
Body: 

PRZYRZĄDY W MIEJSCU PRACY
 

InMovement to jedyna firma zaangażowana w opracowywanie produktów łączących pracę i ruch. Biurko InMovement™ TreadMill wspierane przez firmę Life Fitness oraz seria Elevate Desktop™ biurek o regulowanej wysokości to tylko początek ewolucji miejsc pracy. 

Icon: 
Services Icon
Body: 

USŁUGI
 

Zespół ds. obsługi klientów firmy InMovement ułatwia firmom uaktywnienie miejsca pracy.  Nowe przyrządy w miejscu pracy zoptymalizowano z zastosowaniem niestandardowego planu, aby zapewnić utworzenie w biurze środowiska i kultury potrzebnych do nadania priorytetu wydajnemu dobremu samopoczuciu.

Image: 
Life Fitness Treadmill Desk
Body: 

BIURKO INMOVEMENT™ TREADMILL

Biurko InMovement™ TreadMill umożliwia nadanie zdrowiu priorytetu bez poświęcania pracy. Maszerowanie sprawia, że mózg jest aktywny i wiąże się ze zwiększoną wydajnością i lepszym nastrojem. Ponadto pracownik nie czuje się uwięziony w pozycji siedzącej przez cały dzień.

Image: 
Life Fitness Elevate Series
Body: 

SERIA ELEVATE DESKTOP™

Seria Elevate DeskTop™ umożliwia pozycję stojącą podczas pracy dzięki zamianie aktualnej powierzchni roboczej na biurko z opcjami pozycji stojącej i siedzącej. Dzięki czterem różnym opcjom można wybrać pozycję stojącą odpowiednią dla każdego.

CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?