PONOWNE WPROWADZENIE RUCHU DO PRACY 

IM Offering

FIRMA LIFE FITNESS

Marka InMovement®, powstała z wykorzystaniem dziedzictwa firmy Life Fitness® w zakresie biomechaniki i badań nad wpływem ruchu na ludzkie ciało, wprowadza ruch ponownie do biur poprzez przyrządy w miejscu pracy i usługi łączące zdrowe postępowanie z wydajnością. 

Productive Icon

WYDAJNE DOBRE SAMOPOCZUCIE

Plagą w miejscach pracy jest obecnie długotrwałe pozostawanie w pozycji siedzącej wpływające niekorzystnie na samopoczucie fizyczne i psychiczne. System InMovement łączy zdrowe postępowanie z wydajnością w sposób prowadzący do osiągnięcia lepszego nastroju, zwiększenia energii i poprawy zdrowia ogólnego — nazywamy to wydajnym dobrym samopoczuciem.

Worktools Icon

PRZYRZĄDY W MIEJSCU PRACY
 

InMovement to jedyna firma zaangażowana w opracowywanie produktów łączących pracę i ruch. Biurko InMovement™ TreadMill wspierane przez firmę Life Fitness oraz seria Elevate Desktop™ biurek o regulowanej wysokości to tylko początek ewolucji miejsc pracy. 

Services Icon

USŁUGI
 

Zespół ds. obsługi klientów firmy InMovement ułatwia firmom uaktywnienie miejsca pracy.  Nowe przyrządy w miejscu pracy zoptymalizowano z zastosowaniem niestandardowego planu, aby zapewnić utworzenie w biurze środowiska i kultury potrzebnych do nadania priorytetu wydajnemu dobremu samopoczuciu.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?