Body: 

Rynki

Firma Life Fitness łączy duży, zróżnicowany pakiet produktów z konsultacjami ekspertów, pomagając każdemu klubowi opracować rozwiązanie idealnie dostosowane do rodzaju oferowanej aktywności.

Image: 
Active Aging

Title: 
Aktywne osoby starsze

Body: 

Przewiduje się, że do roku 2050 liczba starszych osób przekroczy 1,5 miliarda. Firma Life Fitness dysponuje rozwiązaniami z kategorii wellness, które pomagają ludziom dbać o zachowanie aktywności i zdrowia niezależnie od wieku.

Image: 
Athletics

Title: 
Osoby uprawiające lekkoatletykę

Body: 

Siła na boisku lub korcie wymaga treningów pomiędzy meczami. Firmy Life Fitness i Hammer Strength cieszą się zaufaniem ośrodków treningowych, w których trenują najlepsi lekkoatleci na świecie.

Image: 
College Recreation

Title: 
Rekreacja na uczelni

Body: 

Dynamicznie rozwijające się centrum fitnessu pomaga przyciągnąć studentów, budować aktywną społeczność i poprawić stan zdrowia mieszkańców kampusu.

Image: 
First Responders

Title: 
Osoby udzielające pomocy przedmedycznej

Body: 

Gdy gotowość jest niezbędna do przeżycia, firma Life Fitness pozwala osobom, które są na linii frontu, uzyskać konieczną przewagę dzięki treningowi taktycznemu poprawiającemu wytrzymałość i kondycję.

Image: 
Golf

Title: 
Golf

Body: 

Klub fitness w ekskluzywnym ośrodku sportowym generuje przychody i daje jego członkom możliwość trenowania, nawet gdy pogoda nie dopisuje.

Image: 
Health Clubs

Title: 
Kluby fitness

Body: 

Firmy Life Fitness i Hammer Strength dostarczają produkty i narzędzia, dzięki którym kluby fitness mogą się wyróżnić, oferując efektywne opcje dla każdego.

Image: 
Hospitality

Title: 
Branża turystyczna

Body: 

W każdym obiekcie — niezależnym hotelu, międzynarodowej sieci, dużym lub małym — podróżni doceniają dostęp do centrum fitnessu wysokiej jakości.

Image: 
Life Fitness Markets We Serve - Millitary and Government

Title: 
Jednostki militarne i krajowy rząd

Body: 

Sprzęt do treningu aerobowego i siłowego dla najbardziej wytrzymałych użytkowników i na najtrudniejsze warunki; członkowie jednostek militarnych i elit rządowych.

Image: 
Multi-Unit Residential

Title: 
Kompleks mieszkaniowy

Body: 

Firma Life Fitness pomaga opracować rozwiązanie dostosowane do wymogów placówki, przynoszące korzyści społeczności oraz zachęcające kolejnych członków do skorzystania z jej oferty.

Image: 
Office Fitness

Title: 
Sprawność w biurze

Body: 

Zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i w małych firmach odpowiednia konfiguracja sprzętu przyciąga najbardziej utalentowane osoby i zwiększa satysfakcję pracowników/wyniki produkcji.

Image: 
YMCA

Title: 
Organizacja YMCA

Body: 

Firma Life Fitness i YMCA nawiązały współpracę, ponieważ chcą pomagać ludziom żyć coraz zdrowiej. Firma Life Fitness pomaga każdemu klubowi fitness budować własną tożsamość.

Image: 
Life Fitness Consumer Strength Equipment
Image: 
Equipment Detail Image
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?