Pionowe rowery treningowe Lifecycle

Pierwszy elektroniczny rower treningowy Life Fitness został stworzony ponad 45 lat temu. Od tamtego czasu konstrukcja Lifecycle jest stale rozwijana. Komercyjne pionowe rowery treningowe sprawiają, że ćwiczący czuje się jak na prawdziwym rowerze szosowym, a nogi procują zgodnie z naturalną budową ciała człowieka, co zmniejsza obciążenie dla kolan i stawów i zapewnia komfort podczas treningu.

ROWER PIONOWY ELEVATION series

Najwyższej jakości rower stacjonarny oferuje komfort treningu i może być wyposażony w jedną z trzech konsol do wyboru, które zapewniają dodatkową rozrywkę i motywację podczas treningu. Konsola przesyła też szczegółowe informacje o wykorzystaniu urządzenia, ułatwiając jego konserwację.

ROWER PIONOWY lifecycle AUGIES QUEST integrity series

Pionowy rower treningowy z limitowanej edycji Augie's Quest Lifecycle opracowano w uznaniu dla Augie Nieto, współzałożyciela Life Fitness, który spopularyzował rozwiązania Lifecycle na całym świecie.

ROWER PIONOWY LIFECYCLE INTEGRITY Series

Urządzenia serii Integrity z samodzielnym napędem wytrzymują intensywną eksploatację nawet w najbardziej obleganych siłowniach. Umożliwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia z internetem, co pozwala na przesłanie danych o zarządzaniu zasobami i uzyskanie informacji dotyczących konserwacji prewencyjnej  za pośrednictwemportalu LFconnect.com

ROWER PIONOWY Z SERII ACTIVATE

Wytrzymała konstrukcja i intuicyjny interfejs konsolety sprawiają, że jest to doskonałe urządzenie zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Rower z samodzielnym napędem jest elegancki, trwały i stanowi doskonałe wyposażenie do każdej sali treningowej. Oferuje też dostęp do cennych informacji o wykorzystaniu sprzętu za pośrednictwem portalu LFconnect.com.

ROWER LIFECYCLE GX

Rower Lifecycle GX wyznacza nowe standardy zajęć rowerowych w klubie . Atrakcyjne wzornictwo, ergonomiczna kierownica i siodełko, oraz niemal nieograniczone opcje regulacji umożliwiają jazdę w najwygodniejszej pozycji.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?