Trening w małych grupach

Motywacja jest zawsze podstawą ciągłości treningu. W małych grupach motywacja powstaje poprzez poczucie koleżeństwa i odpowiedzialności, a także energię, jaka wyzwala się podczas zajęć. Jest to skuteczny sposób na zaangażowanie się w trening na każdej sali treningowej. 

Life Fitness Synrgy360 Exercisers
Life Fitness Synrgy360 Exercisers

SYSTEM SYNRGY360

Rewolucyjny system treningowy dla grup zapewnia atrakcyjne i angażujące ćwiczenia bez względu na poziom sprawności. Szeroki wybór konfiguracji i akcesoriów tworzy niemal nieograniczone możliwości treningu.

Life Fitness Outdoor Synrgy 360 Bluesky Group Training

SYSTEM TRENINGOWY SYNRGY BLUESKY

Alternatywa dla treningu grupowego w pomieszczeniach umożliwiająca wykonywanie ćwiczeń na zewnątrz. Szeroki wybór stacji treningowych zapewnia urozmaicone możliwości ćwiczeń, dzięki czemu SYNRGY BlueSky mogą być wykorzystywane zarówno do treningu w grupach, jak na ścieżkach do biegania lub w parkach.

Hammer Strength HD Elite Gym Productonly

KLATKI HD ELITE

Wytrzymałość i intensywność treningu będące znakiem rozpoznawczym marki Hammer Strength. Klatki HD Elite pozwalają ćwiczyć z większą intensywnością w małych grupach.

Hammer Strength HD Athletic Accessories Half Rack Combo

KLATKI I STACJE HD ATHLETIC

Modułowa konstrukcja pozwala tworzyć niepowtarzalne i ciekawe sesje treningowe podczas zajęć w małych grupach.

Life Fitness Selectorized Circuit

SERIA CIRCUIT

Urządzenia serii Circuit nie wymagają konfiguracji i mają intuicyjne przyciski sterowania, dzięki czemu stanowią doskonałe wprowadzenie do treningu siłowego i świetnie się sprawdzą podczas treningu obwodowego. 

Seria Circuit doskonale nadaje się dla aktywnych seniorów, osób początkujących, a także dla tych, którzy szukają wygodnego i efektywnego przyrządu do treningu siłowego.

Life Fitness GX Series With Synrgy r4

GX

Seria GX oferuje dwie opcje treningu cardio w grupach.

Rower Lifecycle GX ma znakomite parametry biomechaniczne i precyzyjne opcje regulacji ustawień, co czyni go niemal uniwersalnym rozwiązaniem do zajęć w grupach.

Trenażer Row GX wykorzystuje wodny system regulacji oporu i świetnie sprawdza się podczas treningu ogólnego w grupach oraz jako uzupełnienie systemów SYNRGY360 lub HD Elite.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?